Profemed Stomatologia

przychodnie.plPrzychodnie

,  ortodonta

sobota 11.07.2020

Profemed Stomatologia
Profemed Stomatologia

Profemed Stomatologia
Al. Jerozolimskie 65/79 (VI piętro) 00-697 Warszawa

  • Tel. 22 33 22 844
  • E-mail :

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

poniedziałek-sobota 8:00-14:00

Profemed Stomatologia

Profemed Stomatologia

Chcesz zachwycać pięknym uśmiechem? Zależy Ci na zdrowiu Twoich zębów? Zapraszamy do placówki PROFEMED Stomatologia, która świadczy usługi stomatologiczne oraz oferuje abonamenty dla osób dorosłych i dzieci.
PROFEMED Stomatologia świadczy usługi stomatologiczne oraz oferuje abonamenty dla osób dorosłych i dzieci. W ramach abonamentów stomatologicznych pacjenci mogą korzystać m.in. z profilaktyki, chirurgii, ortodoncji i implantologii.

Na usługi nieobjęte pakietem PROFEMED Stomatologia przyznaje zniżki (nawet do 40%).

W placówce przy Al. Jerozolimskich 65/79 w Warszawie (VI piętro) znajdują się w pełni wyposażone gabinety dentystyczne, przystosowane także do potrzeb najmłodszych pacjentów. Stomatolodzy doświadczeni w pracy z dziećmi pomagają im pokonać strach przed leczeniem zębów i wzbudzić w nich świadomość tego, jak ważne jest prawidłowe dbanie o higienę jamy ustnej.

Standardy opieki świadczonej przez specjalistów PROFEMED oparte są na wieloletnim doświadczeniu lidera prywatnej opieki medycznej - Grupy LUX MED, której marka ta jest częścią.
Profilaktyka stomatologiczna

· Leczenie

· Ortodoncja

· Implantologia

· Protetyka

· Periodontologia

PROFEMED Stomatologia oferuje pakiety:

· PROFEMED 25 – abonament dla osób od 18 roku życia, który zapewnia dostęp do ponad 20 bezpłatnych usług stomatologicznych oraz zniżek na pozostałe świadczenia; dodatkowo opieką mogą zostać objęte także dzieci do 6 roku życia;

· PROFEMED Junior – abonament dla dzieci w wieku 6–18 lat, który zapewnia dostęp do 19 bezpłatnych usług stomatologicznych oraz zniżek na pozostałe świadczenia.

Zapraszamy do PROFEMED! Rezerwacja wizyt: 22 33 22 844.

(Na tym samym piętrze budynku pacjenci mogą skorzystać także z usług PROFEMED Medycyna Estetyczna oraz PROFEMED Lekarze Specjaliści).
stomatolog, dentysta, chirurg, stomatolog dziecięcy, periodontolog, implantolog, ortodonta, protetyk

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl