Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii

przychodnie.plPrzychodnie

,  ortodonta

sobota 15.08.2020

koryzna
koryzna

Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii
ul. Sienna 4/1 70-542 Szczecin

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

poniedziałek-piątek: 09.00-17.00

Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii

Klinika Koryzna Klinika Implantologii i Stomatologii

Rewolucja w stomatologii - protetyka 3D
medserwis.pl
Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii w Szczecinie oferuje swoim pacjentom usługi na najwyższym światowym poziomie zgodnie z najnowszymi osiągnięciami współczesnej stomatologii i implantologii.
W realizacji świadczonych usług kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych pacjentów i staramy się naszą pomoc dostosować do ich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami implantologii i stomatologii. Poza tym specjalizujemy się w chirurgii, protetyce, regeneracji kości oraz w stomatologii zapobiegawczej, czy leczeniu paradontozy. Naszymi Pacjentami są nie tylko dorośli, ale także dzieci – wszystkim zapewniamy przyjazną atmosferę i indywidualne podejście oraz staramy się, aby wykonywane przez nas zabiegi były na najwyższym poziomie. Dlatego stale dbamy o to, aby każdy każdy stomatolog z naszego gabinetu podnosił swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu stomatologii, implantologii i protetyki.

Jednym z naszych dentystów jest dr n.med. M.Sc. Master of Oral Implantology Kacper Koryzna, który otrzymał prestiżowy i najwyższy tytuł w dziedzinie implantologii stomatologicznej na świecie "Master of Science of Oral Implantology". Na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem studiują lekarze z dużym doświadczeniem, wyselekcjonowani pod kątem wiedzy i umiejętności, którzy spełniają wygórowane standardy. Ten tytuł otrzymują tylko najlepsi z najlepszych, a wśród nich dr Kacper Koryzna.

Serdecznie zapraszamy!

Oferta naszych usług

- Implantologia

- Regeneracja i przeszczepy kości

- Protetyka 3D

- Stomatologia zachowawcza

- Chirurgia

- Leczenie paradontozy

- Kosmetyka
zdjecie

Dr n. med. M.Sc. Master of Oral Implantology Kacper Koryzna

Dyplom Master of Science of Oral Implantology dla dr. Kacpra Koryzny

15 marca 2013r. dr. Kacper Koryzna otrzymał prestiżowy i najwyższy tytuł w dziedzinie implantologii stomatologicznej na świecie "Master of Science of Oral Implantology". Na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem studiują lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem którzy spełniają wygórowane standardy i umiejętności implantologiczne. Tytuł otrzymują najlepsi z najlepszych. Studia, prowadzone są m.in. przez twórcę innowacyjnego, naśladowanego na całym świecie, systemu implantologicznego Dentsply Friadent Ankylos System- Profesora Dr. G.- H. Nentwiga (foto poniżej).

zdjecie

Otrzymało go w Polsce 15 lekarzy natomiast w woj. Zachodniopomorskim tylko dwóch. Odpowiednia wiedza ,znajomość systemów implantologicznych poparta doświadczeniem pozwala na stosowanie tylko sprawdzonych metod leczenia popartych wieloletnimi badaniami.

Certyfikaty Master of Science of Oral Implantology Kacpra Koryzny
Certyfikaty do obejrzenia na naszej stronie.
CEREC- KOMPUTEROWA PROTETYKA 3D

QUICK SLEEPER - KOMPUTEROWY BEZBOLESNY SYSTEM DO ZNIECZULEŃ

EASYSHADE COMACT VITA - KOMPUTEROWY POMIAR KOLORU

KAMERA WEWNĄTRZUSTNA

X-SMART NOWOCZESNE LECZENIE KANAŁOWE ( ENDODONCJA )

STERILCLAVE -STERYLIZACJA

PROGRAMAT P310- PIEC DO PORELANY

PLUG&PRESS DISPENSER – MIESZALINIK DO MAS WYSCISKOWYCH
Klinika Koryzna Klinika Implantologii i Stomatologii
ul. Sienna 4/1 70-542 Szczecin
Tel. +48 91 812 15 41 , +48 607 236 896

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl