Całodobowe Centrum Stomatologii

przychodnie.plPrzychodnie

,  ortodonta

sobota 11.07.2020

Całodobowe Centrum Stomatologii
Całodobowe Centrum Stomatologii

Całodobowe Centrum Stomatologii
ul. Ludna 10a 00-414 Warszawa

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

całodobowo - 24h

Całodobowe Centrum Stomatologii

Całodobowe Centrum Stomatologii

Jesteśmy Całodobowym Centrum Stomatologii w Warszawie – sprawdzonym i godnym zaufania.

Działamy bez przerwy, 24 godziny na dobę od 1992 roku
Jesteśmy dumni, że zaufało nam ponad 100 tys. pacjentów
Przez wiele lat byliśmy kliniką, którą firma Colgate wybrała do objęcia opieką swoich pracowników.

Obiekt jest przystosowany do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych !
Łatwy dostęp z poziomu ulicy !

Zapraszamy do umówienia wizyty!
medserwis.pl
Całodobowe Centrum Stomatologii

Całodobowe Centrum Stomatologii udziela wszechstronnej pomocy stomatologicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Trafiając do naszego centrum mogą Państwo liczyć na profesjonalne i skuteczne leczenie.
Zatrudniamy nie tylko lekarzy dentystów, ale również ortodontów, protetyków i chirurgów którzy posiadają ogromne doświadczenie i praktykę lekarską.


Zajmujemy się wszelkimi gałęziami stomatologii takimi jak:

- profilaktyka – czyli zapobieganie powstawaniu chorób jamy ustnej poprzez szerzenie zasad higieny, zwalczanie szkodliwych czynników, stosowania laków, lakierów oraz usuwania nalotów i kamienia nazębnego aparaturą ultradźwiękową.

- stomatologia zachowawcza – czyli leczenie i odtwarzanie twardych tkanek zębów oraz leczenie endodontyczne zębów martwych.

- chirurgia stomatologiczna – od ekstrakcji zębów, usuwania zębów nadliczbowych

- dłutowanie zębów i związków zatrzymałych. Leczymy ropnie, usuwamy torbiele, wykonujemy resekcję wierzchołków korzeni, chirurgicznie przygotowujemy jamę ustną do protezowania, podcinamy wędzidełka warg i języka. Leczymy neuralgię nerwów czaszkowych, zapalenia zębopochodne zatoki szczękowej, usuwamy zmiany z błony śluzowej jamy ustnej. W razie potrzeby wykonujemy badania histopatologiczne. Wykonujemy implanty 3i i Branemarka.

- protetyka – w pełnym zakresie. Wykonujemy korony i mosty porcelanowe na metalach szlachetnych. Uzupełnienia protetyczne na implantach. Wykonujemy protezy ruchome. Akrylowe z miękkiego akrylu, protezy bezkramlowe mocowane za pomocą zatrzasków, protezy szkieletowe oraz wykonujemy wszelkie naprawy protetyczne

- periodontologia – czyli walka z procesami chorobotwórczymi dziąseł i tkanek otaczających zęby

- pedodoncja – profilaktyka i leczenie małych dzieci

- ortodoncja – leczenie wad zgryzu aparatami stałymi i ruchomymi

- stomatologia estetyczna – wykonujemy działania skupiające się na poprawieniu wyglądu naszych pacjentów. Wybielamy zęby metoda Opalescence.

Wykonujemy zabiegi w narkozie. Posiadamy laser biostymulacyjny – używany w celu przyspieszenia gojenia ran po zabiegach chirurgicznych i paradontycznych.

W obecnych czasach badania radiologiczne są nieodłączną częścią leczenia stomatologicznego. Dlatego posiadamy aparat rtg i radiowizjografię.

Służymy naszym Pacjentom wszechstronną i nowoczesną stomatologią bez bólu.
medserwis.pl

medserwis.pl
Całodobowe Centrum Stomatologii to nocne ostre dyżury, które bywają niezastąpione kiedy w nocy albo w święto rozboli Cię ząb. U Nas zawsze możesz skorzystać z pomocy stomatologa i poczuć ulgę. Przychodząc w ciągu dnia drogę do zdrowego uśmiechu rozpoczniesz od lekarza prowadzącego do którego trafiłeś odwiedzając Nas po raz pierwszy. Lekarz prowadzący przeprowadzi kompleksowy przegląd jamy ustnej i wykona niezbędne zdjęcia rvg. Następnie zaproponuje możliwe warianty leczenia. Zajmujemy się wszelkimi gałęziami stomatologii takimi jak:

Aparaty ortodontyczne Leczenie wad zgryzu aparatami stałymi i ruchomymi wynika nie tylko z potrzeb estetycznych (proste, piękne zęby), ale bywa też konieczne ze względów zdrowotnych. Ortodonci zalecają zastosowanie aparatu w przypadku ścierania się zębów oraz przy ich dużym stłoczeniu, które prowadzą m.in. do próchnicy. Wady zgryzu można leczyć nie tylko u dzieci i nastolatków. Ortodonta może pomóc także osobom trzydziesto-, czterdziestoletnim, a nawet starszym. Korygując wady zgryzu, poprawiamy naszą wymowę oraz opóźniamy proces starzenia się twarzy. U małych dzieci do korekty wad zgryzu wykorzystuje się ruchome aparaty ortodontyczne, które bazują na siłach fizjologicznych charakterystycznych dla okresu rozwojowego. W przypadku osób starszych stosowane są stałe aparaty ortodontyczne. Wiele osób krępuje perspektywa noszenia aparatu. Dla nich, najlepszym rozwiązaniem będzie aparat lingwalny. Umieszczany jest on na zębach nie od strony języka, ale warg, dzięki czemu staje się on niewidoczny.

Implanty zębów Ogromnym atutem odtwarzania uzębienia za pomocą implantów jest jej skuteczność - zarówno w przypadku braku pojedynczego zęba, kilku, a nawet całkowitego bezzębia. Implanty w 100% przywracają siłę żucia (w przypadku protez ruchomych jest to jedynie 30-50%), co ma ogromny wpływ na profilaktykę zdrowia układu pokarmowego. Ponadto, zrekonstruowany ząb jest solidnie zamocowany i nie różni się wyglądem ani funkcjonalnością od prawdziwych zębów pacjenta. Co więcej, wszczepienie implantów nie wiąże się też z uszkodzeniami sąsiednich zębów. Przed planowanym wszczepieniem implantów należy wyleczyć próchnicę oraz ewentualne stany zapalne w jamie ustnej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie ma potrzeby zastosowania narkozy, ponieważ wszczepienie śruby jest porównywalne z zabiegiem usunięcia zęba jednokorzeniowego.

Profilaktyka i higiena Profesjonalne zabiegi higienizacji są doskonałą profilaktyką dla zapobiegania chorobom zębów, przyzębia zwłaszcza próchnicy i paradontozy. Kompleksowa higienizacja to: skaling ultradźwiękami, polisching – profesjonalne szczotkowanie pastą polerską, usunięcie nalotów metodą piaskowania oraz fluoryzacja, która zabezpieczy przed nadwrażliwością. Inna metoda profilaktyki to lakowanie. Zabieg wykonuje się na zębach przedtrzonowych i trzonowych.
Stomatologia dziecięca Stomatologia dziecięca, czyli pedodoncja została wyodrębniona jako osobna specjalizacja stomatologiczna ze względu na odmienność i specyfikę budowy zębów oraz całego układu stomatognatycznego u dzieci. Ponadto młodzi pacjenci wymagają także szczególnego podejścia i troski ze strony personelu. Dlatego nasza oferta skierowana do dzieci uwzględnia te specjalne i podwyższone wymagania. Dzięki alternatywnym metodom radzenia sobie ze stresem, lękami i bólem, zapewniamy dzieciom maksymalny komfort. W razie potrzeby zabiegi przeprowadzamy z zastosowaniem znieczulenia ogólnego. Stomatologia dziecięca obejmuje: zapobieganie próchnicy, leczenie zębów mlecznych i stałych, leczenie chorób błony śluzowej oraz ortodoncję.

Chirurgia stomatologiczna Oferujemy pełną gamę zabiegów chirurgicznych, wykonywanych przez wprawnych i doświadczonych chirurgów specjalistów. Przeprowadzamy m.in. zabiegi: usuwania zębów zatrzymanych, resekcji, hemisekcji, odbarczania torbieli, podnoszenia dna zatoki. Wszystkie zabiegi wykonujemy z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego, czyniąc je tym samym całkowicie bezbolesnymi. Szczególnie wymagającym pacjentom polecamy sedację, potocznie zwaną półnarkozą. Sedacja to metoda znieczulenia polegająca na podawaniu dożylnie kombinacji środków znieczulających i uspakajających. Pacjent podczas zabiegu jest przytomny i współpracuje z lekarzem, ale po zakończeniu zabiegu występuje u niego niepamięć wsteczna. W porównaniu do pełnej narkozy sadecja nie ma skutków ubocznych, i już kilkanaście minut po zabiegu pacjent może o własnych siłach udać się do domu.

Periodontologia Periodontologia to dział stomatologii zajmujący się chorobami dziąseł i tkanek otaczających zęby. Stan zapalny dziąseł powstaje, gdy nie jest regularnie usuwana płytka nazębna. Objawami zapalenia dziąseł zauważalnymi dla pacjenta jest zaczerwienienie i obrzęk dziąseł, któremu często towarzyszy nieprzyjemny zapach z ust. Gdy stan zapalny nasila się, powoduje destrukcję oraz systematyczny zanik przyzębia. W wyniku paradontozy tkanki mocujące ząb ulegają uszkodzeniu, odsłaniając szyjki zębowe. Luźno osadzone zęby mogą nawet samoczynnie wypadać. Periodontopatie nie tylko powodują zmiany w przyzębiu, ale mają również wpływ na przebieg choroby cukrzycowej oraz schorzeń układu sercowo – naczyniowego. W przypadku rozpoznania paradontozy leczenie uzależnione jest od spustoszeń w jamie ustnej, wyrządzonych przez chorobę. Dzięki proponowanej terapii, bazującej na najnowocześniejszych preparatach stomatologicznych, udaje się uratować zęby, a po kilkunastu tygodniach pacjent może całkowicie zapomnieć o chorobie i bez obaw chrupać twarde marchewki i jabłka.

Protetyka Protetyka stomatologiczna zajmuje się rekonstrukcją uszkodzonych i odtwarzaniem brakujących zębów. Powstawanie ubytków wiąże się ze zwiększeniem obciążenia pozostałych zębów, wynikającym z innego rozkładu sił i naprężenia zgryzu. Zaburzona funkcja żucia ma negatywny wpływ na funkcjonowanie układu trawiennego. W miejscu ubytku następuje proces zaniku kości. Taki defekt stanowi także problem natury estetycznej. Pacjentom, u których stwierdzono przeciwwskazania lub z różnych innych przyczyn nie decydują się na rekonstrukcje implantologiczne, z pomocą przychodzi współczesna protetyka. W naszej klinice wykonujemy: korony i mosty porcelanowe na metalach szlachetnych uzupełnienia protetyczne na implantach protezy ruchome protezy akrylowe z miękkiego akrylu protezy bezkramlowe mocowane za pomocą zatrzasków protezy szkieletowe wszelkie naprawy protetyczne

Stomatologia estetyczna i zachowawcza W zakres stomatologii estetycznej wchodzą zabiegi mające na celu poprawę wyglądu uzębienia pacjenta. Efektem tych działań jest piękny, a zarazem naturalny uśmiech. W ramach stomatologii estetycznej w naszej klinice wykonujemy zabiegi wybielania zębów (laserowo lub akcelatorem), a także korygowania ich kształtu i ułożenia. Stomatologia zachowawcza oznacza sposoby zachowywania zębów w ich naturalnym kształcie i kolorze. W główny zakres stomatologii zachowawczej wchodzi profilaktyka i leczenie skutków najpowszechniejszej choroby zębów, jaką jest próchnica. Zasadniczą przyczyną próchnicy jest płytka nazębna, czyli odkładający się na zębach osad z resztek jedzenia i bakterii. Stomatologia zachowawcza zajmuje się odtwarzaniem twardych tkanek zębów (wypełnienie) oraz leczeniem endodontycznym (kanałowym) zębów martwych.
Całodobowe Centrum Stomatologii
ul. Ludna 10a Warszawa

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl